Команда Хоробрих

Олександр Бондаренко
Олександр БондаренкоСпівзасновник БФ Святослава Хороброго“В перші дні повномасштабного вторгнення ми заснували фонд Хороброго та відразу почали допомагати військовим та цивільним в першу чергу на моїй рідній Харківщині. А також Чернігівщині. Ми відправляли фури з їжею, ліками, речами туди, де це було необхідно в першу чергу. Це сотні тонн гуманітарної допомоги. Ніхто з нас не вчився бути волонтером, ми всі з різних сфер бізнесу просто об’єдналися і почали допомагати. Бо разом це завжди можна зробити якісніше. А завдяки навичкам за багато років роботи у бізнесі ми організували системний підхід роботи фонда під конкретні запити наших військових та цивільних. Тож всі наші донори можуть у будь який час подивитися всі запити та звіти. Я ж став волонтером та донором нашого фонду”.
Сергей Кальницкий
Сергей КальницкийCпівзасновник Фонду, Голова Харківського представництва БФ Святослава Хороброго, підприємець та волонтер
Олена Куряча
Олена КурячаКерівник з комунікацій БФ Святослава Хороброго“Від початку повномасштабної війни я опинилася у Львові. І вперше у житті їздила на величезний склад за містом, щоб там завантажили наших водіїв гуманітарної допомогою, яка далі прямував у Чернігів, Харків, Сумщину та Донецьку область. Так я стала волонтером, і витратила всі свої збереження на допомогу ЗСУ. Нам потрібна перемога, без варіантів!

Зв’язатися зі мою можна за телефоном +38 050 761-30-40
Світлана Грінберг
Світлана ГрінбергПроєктний менеджерКоли я поверталася назад в Україну після кількох років життя у Ізраїлі, перше, що зробила, коли сіла у літак – видалила з телефона додаток про сповіщення повітряної тривоги. І через кілька років цей додаток знову в мене у телефоні. Ми з родиною під час обстрілу Дніпра втратили домівку і чудом залишился живі. Тепер я знаю, що таке завали і як важливо вчасно надати допомогу людям, які постраждали через війну.

Робота команди Фонду Хороброго